Reuzel Shave Cream krem do golenia dla mężczyzn 283,5g

  • Kod katalogowy: 12835
  • Producent: Reuzel
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 77,00 zł 55,44 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 55 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Krem do golenia

Szukasz kremu do golenia? Chcesz znaleźć produkt, który będzie skutecznie łagodziła wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia, które mogłyby powstać w czasie golenia? Oczekujesz, że po goleniu Twoja skóra będzie idealnie gładka? Wiec właśnie z myślą o Tobie powstał Reuzel Shave Cream Krem do golenia z olejkami ochronnymi 283,5g, który pozwoli uniknąć kłopotliwych podrażnień.

Reuzel Shave Cream Krem do golenia z olejkami ochronnymi 283,5g – idealny dla normalnej skóry

Krem powstał specjalnie z myślą o dużo prostszym goleniu każdego rodzaju skóry i typu zarostu. Produkt wytwarza gęstą pianę, która ułatwia poślizg maszynki i jednocześnie wykazuje działanie ochronne i nawilżające. Produkt doskonale koi i regeneruje skórę, a także przeciwdziała podrażnieniom. Krem do golenia zmiękcza zarost i tym samym ułatwia golenie. Produkt można stosować bezpośrednio na skórę lub aplikować go za pomocą gęstego pędzla. Wytworzona piana doskonale nadaje usztywnia włoski na brodzie i tym samym ułatwia golenie. Produkt ma tradycyjny kremowo-mydlany zapach.

Sposób użycia: aplikować bezpośrednio na skórę twarzy i rozprowadzić opuszkami palców lub za pomocą pędzla o sztywnym włosiu.

Pojemność: 283,5g

Producent: Reuzel
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu